İhtiyar Adam ve Silah izle | İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah


Orijinal İsmi: The Old Man & The Gun
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Süre: 93dk
Tür: Dram , Komedi , Suç
Yönetmen: David Lowery
Senarist: David Lowery, David Grann
Yapımı: 2018 - ABD

İhtiyar Adam ve Silah Filmi Full HD Fragmanı izle :


İhtiyar Adam ve Silah Filmi Konusu :

İlerlemiş yaşta bir ihtiyar olan Forrest Tucker, yıllarını hayatı her yönü ile yaşayarak geçiren bir kişiliktir ve yaşam tarzı nedeniyle çevresindekiler tarafından ağır eleştirilere maruz kalmaktadır. Ancak bu ihtiyar adam, çevresindekilerin söylemlerinden hiç etkilenmemekte, kendine olan güveni ile daima yaşama tutunmaktadır. Bu ihtiyar adam hayatı boyunca sürekli hapishane yollarına düşmüş ve tam on sekiz kez bu hapishanelerden kaçmayı başarmıştır. Şu anda 70 yaşına gelmesine rağmen yine hapishanede zaman doldurmaktadır.  San Quentin Hapishanesinde yatmakta olan bu ihtiyar yine rahat durmaz ve hapishaneden kaçmayı başarır. Yalnız bu defa sadece hapishaneden kaçmakla kalmayacaktır.

Hapishaneden kaçmayı başaran bu yaşlı adam aynı zamanda bir de banka soyarak herkesi şaşırtacaktır. Hem hapishaneden kaçması hem de banka soyması polisleri büyük bir şaşkınlığa itmiştir. Şimdi yaşlı adam ile polisler arasında büyük bir kovalama başlarken polislerin başında dedektif John Hunt bulunmaktadır. John Hunt her ne kadar yaşlı adamın yaptıklarından etkilenmiş olsa da onu yakalamak için elinden gelen çabayı da gösterecektir. Bu arada yaşlı adama uzun zamandır aşık olan Jewel’de bu kovalamaya katılacaktır.

İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi ne zaman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Oyuncular, İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Full izle, İhtiyar Adam ve Silah HD izle, İhtiyar Adam ve Silah tek Parça izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme