Çakallarla Dans 5 izle | Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Çakallarla Dans 5 izle | Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Çakallarla Dans 5 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 17 Mayıs 2019
Çakallarla Dans 5 Filmi Yönetmeni : Murat Şeker
Çakallarla Dans 5 Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar
Çakallarla Dans 5 izle, Çakallarla Dans 5 Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Çakallarla Dans 5 Filmi Oyuncuları, Çakallarla Dans 5 Filmi Yönetmeni, Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Çakallarla Dans 5 izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Çakallarla Dans 5 Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Çakallarla Dans 5 fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.

Çakallarla Dans 5 Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.
Çakallarla Dans 5 Filmi Konusu : Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor. Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez gibi isimler yer alıyor.
Çakallarla Dans 5 izle, Çakallarla Dans 5 full izle, Çakallarla Dans 5 tek parça izle, Çakallarla Dans 5 hd izle
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme